Ciechocinek – Hotel ***/ U59

(0)
 • Uzdrowiska
 • Obiadokolacja
 • Śniadanie


Opis

Hotel oferuje jasne pokoje z eleganckimi łazienkami. Wszystkie zostały nowocześnie wyposażone, każdy z pokoi posiada telewizję kablową, stałe łącze internetowe, telefon oraz mini bar.

Smakowite posiłki podawane są w hotelowej restauracji. Przygotowuje się tu potrawy których przepisy oparte są na tradycyjnej domowej kuchni.


Okolica


 • Uzdrowisko

  Hotel usytuowany jest w odległości 100 m od słynnej fontanny "Grzybek", Parku Zdrojowego i tężni, które są charakterystyczną ozdobą dla ciechocińskiego krajobrazu, a służą do odparowywania wody z solanki. Wokół tych unikalnych drewnianych budowli panuje słynny leczniczy mikroklimat. Podczas pobytu będą Państwo mogli zwiedzać Ciechocinek i jego okolice. W ciągu roku w mieście odbywają się różne festiwale. Miasto jest wygodne, spokojne i bezpieczne oraz w całości przystosowane dla osób niepełnosprawnych. W Ciechocinku chorzy wracają do zdrowia, a ludzie zdrowi czują się jeszcze lepiej.

 • Zabytkowa zabudowa uzdrowiskowa

  W Ciechocinku zachowało się wiele zabytkowych urządzeń i obiektów zdrojowych. Najbardziej znane są XIX-wieczne tężnie, ale podziwiać można również Zespół Łazienek z tego samego stulecia, drewniany Teatr Letni, warzelnię soli i wiele innych.

 • Szlaki turystyczne i trasy rowerowe

  Przez uzdrowisko przebiega ponad 60-kilometrowy szlak rowerowy Toruń - Włocławek oraz wyznaczone są szlaki turystyczne, prowadzące przez najciekawsze miejsca miejscowości i jej najbliższej okolicy.


Sprawdź termin i ZŁÓŻ REZERWACJĘ

turnus 7-dniowy

574 zł/os.

turnus 14-dniowy

1148 zł/os.W pakiecie

*darmowe noclegi w wygodnych pokojach *śniadania i obiadokolacje *stałe łącze internetowe w każdym pokoju