Lądek-Zdrój – wypoczynek w górskim uzdrowisku/ G71

(0)
 • Góry
 • Obiadokolacja
 • Śniadanie


Opis

Miejscowość o długiej historii i ogromnych walorach wypoczynkowo – uzdrowiskowych, ukryta w dolinie, wśród zalesionych wzgórz. Każdy dzień w Lądku-Zdroju to okazja do odkrywania atrakcyjnych miejsc, odbywania ciekawych wędrówek i odpoczynku w niezwykłym otoczeniu.

TRZYGWIAZDKOWY HOTEL z basenem położony jest w lesie tuż nad brzegiem rzeki, na skraju części zdrojowej Lądka. Kurort leży w wyjątkowo atrakcyjnym regionie Kotliny Kłodzkiej.

Hotel oferuje komfortowe pokoje, które odznaczają się pięknym  wystrojem, w każdym znajduje się  łazienka z kabiną prysznicową. TV oraz bezpłatne WiFi.
Z okien pokoi od strony drogi rozpościera się widok na malownicze leśne ścieżki spacerowe, natomiast z drugiej strony na górską rzekę.

Smakowite posiłki podawane są w hotelowej restauracji, która wyróżnia się oryginalnym i ciepłym wystrojem wnętrza. Kuchnia przygotowuje smakowite wypieki mięsne jak również cukiernicze. Posiłki można spożywać także na dużym letnim tarasie z widokiem na rzekę i las.

Dodatkowo obiekt oferuje:
 • bar z szerokim wyborem trunków i salą do tańca
 • salę kominkową
 • Strefę Relasku (basen, sauna, jacuzzi)
Opinie klientów

Witam,
Hotel w Lądku Zdr. jest ok. Bardzo miła obsługa. Pobyt udany. Bardzo dziękuję za wskazanie miejsca. Pozdrawiam
E.D.

Witam ,
Pobyt w hotelu w Lądku Zdrój jak najbardziej udany. Śliczne pokoje, jeszcze lepsze widoki. Kelnerki obłędnie miłe, jedzenie fantastyczne. Schludnie, ładnie i czysto. Recepcja zawsze do usług. A łóżka – najwygodniejsze na jakich spałam.
Proszę o pozdrowienie Pań kelnerek od małej Jagódki !
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim.


Okolica


 • Malownicze otoczenie

  Hotel położony jest nad brzegiem rzeki Biała Lądecka i otoczony leśnymi górskimi trasami spacerowymi, pięknymi drzewostanami i skałkami widokowymi. Do przyrody nie może być już bliżej.

 • Uzdrowisko

  Lądek-Zdrój to jedno z najstarszych uzdrowisk w Europie. Tutejsze wody radoczynne i termalne doskonale służą osobom ze schorzeniami reumatycznymi, ortopedycznymi oraz neurologicznymi.

 • Szlaki turystyczne piesze i rowerowe

  Wokół miejscowości wyznaczonych jest cały szereg ścieżek spacerowych i tras rowerowych, a zróżnicowane ukształtowanie terenu sprawia, że są one niezwykle atrakcyjne.

 • Wspinaczka skałkowa

  Skałki Lądeckie to jedno z miejsc chętnie odwiedzanych przez amatorów wspinaczki skałkowej.

 • Arboretum

  Zaledwie kilkanaście minut od centrum uzdrowiskowej części miasta znajduje się niezwykły park z ławkami, ścieżkami i mostkami, w którym zobaczyć można pokaźną kolekcję drzew i krzewów rozmaitych gatunków.


Sprawdź termin i ZŁÓŻ REZERWACJĘ

turnus 7-dniowy

581 zł/os.

turnus 14-dniowy

1162 zł/os.