Kraków – dawna stolica Polski/ H56

(0)
  • Miejsca Historyczne
  • Obiadokolacja
  • Śniadanie


Opis

Odkryj magiczny Kraków – jedno z najstarszych miast w Polsce, dawną siedzibę władców. Bazylika Mariacka, Sukiennice, Zamek na Wawelu czy Fabryka Oskara Schindlera, jest wiele powodów by wybrać się do Krakowa.

Magnesem przyciągającym do Krakowa jest jego niepowtarzalny urok, jedyna w swoim rodzaju atmosfera. Niezliczone zabytki najwyższej klasy przyciągają miliony turystów z całego świata. Dowodem jest wpisanie historycznego centrum miasta na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Pobyt w trzygwiazdkowym Hotelu, który jest nowoczesnym obiektem położonym w północnej części miasta.

Pogodna kolorystyka pokoi i komfortowe ich wyposażenie są gwarancją pełnego relaksu. Wszystkie wyposażone są w telefon, radio, telewizor, biurko, wygodne łóżka oraz łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. Hotel oferuje też pokoje dla osób niepełnosprawnych oraz oddzielne piętra dla osób palących i niepalących. Dla większego komfortu Gości zastosowano nowoczesny, zapewniający bezpieczeństwo system zamykania drzwi.

Wyżywienie podawane jest w kameralnej restauracji, gdzie serwuje się potrawy kuchni polskiej i europejskiej. W hotelowym barze przy dźwiękach muzyki podawane są różnorodne trunki i wina świata.


Okolica


  •  Zabytki Krakowa

    Niepowtarzalna atmosfera Krakowa przyciąga jak magnes, należy on do najpiękniejszych miast Europy, to miasto królów, kolebka sztuki, nauki i kultury. Na turystów czekają: Brama Floriańska, kościół Mariacki, Rynek z sukiennicami, ulica Grodzka i w końcu Wawel.

  • Miejsca historyczne

    Kraków stanowi doskonałą bazę wypadową w inne ciekawe miejsca związane z historią Polski, jak Oświęcim, Częstochowa, czy Wadowice.

 


Sprawdź termin i ZŁÓŻ REZERWACJĘ

turnus 7-dniowy

581 zł/os.

turnus 14-dniowy

1162 zł/os.