Sianożęty – LUKSUSOWY WYPOCZYNEK NAD BAŁTYKIEM/ M122

(0)
  • Morze
  • Obiadokolacja
  • Śniadanie


Opis

Wszystkie pokoje tego pięknego ośrodka zostały nowocześnie wyposażone, znajduje się w nich lodówka, czajnik bezprzewodowy, zastawa stołowa, leżaki plażowe, telewizor oraz łazienka z pełnym węzłem sanitarnym.

W restauracji serwowane są śniadania i obiadokolacje w formie bufetu szwedzkiego. Dla smakoszy kuchni włoskiej przygotowane są desery oraz włoska pizza na cienkim cieście. Kucharze dokładają wszelkich starań aby serwowane dania były zarówno smaczne jak i zdrowe. W wolnej chwili można zrelaksować się przy filiżance herbaty na tarasie lub balkonie.

Luksus i wyjątkowa atmosfera pozytywnie wpływają na doskonałe samopoczucie, zdrowie oraz urodę.

 

Dodatkowo obiekt oferuje:
  • plac zabaw dla dzieci
  • parking
  • bezpłatne WiFi
  • basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą i wieloma atrakcjami dla dzieci i dorosłych (100 metrów od obiektu)

Okolica

Sianożęty to nieduża miejscowość wakacyjna położona nieopodal Kołobrzegu (ok 10 km) w niewielkiej odległości od Ustronia Morskiego (ok 2 km). Sianożęty mogą się poszczycić niepowtarzalnym  klimatem, o szerokich właściwościach leczniczych. Nigdzie w Polsce, ani Europie w warunkach morskich nie występuje tak wysokie stężenie jodu.

Znajduje się tu turystyczne lotnisko, na którym organizowane są  loty motolotniami i małymi samolotami. Inną ciekawą atrakcją jest stadnina koni, gdzie można spróbować swych jeździeckich umiejętności. Spacerując po okolicznym lesie można natrafić na jedne z najstarszych dębów w Polsce.

Na terenie miejscowości i w okolicach istnieje możliwość aktywnego spędzenia czasu wolnego. Można tu korzystać z kąpieli morskich, uprawiać sporty wodne, wędkować, jeździć konno lub bryczką. Pomiędzy Ustroniem Morskim i Sianożętami kursuje kolejka drogowa.


Sprawdź termin i ZŁÓŻ REZERWACJĘ

turnus 7-dniowy

511 zł/os.

turnus 14-dniowy

1022 zł/os.

turnus 7-dniowy (wakacje)

672 zł/os.

turnus 14-dniowy (wakacje)

1344 zł/os.W pakiecie

*darmowe noclegi w nowoczesnych, dobrze wyposażonych pokojach *śniadania i obiadokolacje *sprzęt plażowy w każdym pokoju *bezpłatne WiFi * parking