Święta Bożego Narodzenia inne niż zawsze? Sprawdź nasze oferty świąteczne, sylwestrowe oraz turnusy świąteczno-sylwestrowe, w naszych obiektach w całej Polsce. Masz ochotę spędzieć Święta w bardziej tradycyjny sposób, z polskimi potrawami i kolendami? A może wolisz nieco inne klimaty? Bez względu na to, jaką formę preferujesz, napewno znajdziesz ofertę odpowiednią dla Ciebie.

Hotel*** Zamek Lubliniec

 

STYLOWY HOTEL, Z SANĄ, JACUZZI I SPA W HISTORYCZNYM ZAMKU.

Sprawdź ofertę

Spędź tegoroczne święta inaczej niż zwykle! Pakiet Świąteczny w Zamku Lubliniec, to nie tylko zakwaterowanie w niezwykłym zamku z nowoczesnymi wnętrzami, SPA, sauną czy jacuzzi, ale również święta pełne aktrakcji, pysznych przysmaków oraz atrakcji dla najmłodszych.

Dworek Mitro

 

ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA W MORSKICH KLIMATACH TRÓJMIASTA

Sprawdź ofertę

Dlaczego warto spędzić Święta Bożego Narodzenia nad morzem? Spienione Morze Bałtyckie, kojący szum fal, radosny szczebiot ptactwa wodnego oraz podwójna dawka zdrowotnego jodu w powietrzu – to tylko niektóre z uroków zimowego morza.

Hotel*** Trofana

 

PRZEŻYJ MAGICZNY CZAS ŚWIĄT Z RODZINĄ I PRZYJACIÓŁMI W NIEZWYKŁYCH MIĘDZYZDROJACH, W HOTELU ODDALONYM ZALEDWIE 250M OD PLAŻY

Sprawdź ofertę

Co powiesz na wyśmienite tradycyjne potrawy świąteczne przy kolędach na żywo, dostępie do pełnej strefy welness, z: basenem, sauną fińską, grotą lodową oraz łaźnią parową? A to wszystko zaledwie kilka minut od jednej z najpiękniejszych z polskich plaż.

Hotel**** Trofana Sun&Sea

 

PRZEŻYJ MAGICZNY CZAS ŚWIĄT Z RODZINĄ I PRZYJACIÓŁMI W NIEZWYKŁYCH MIĘDZYZDROJACH, W LUKSUSOWYM HOTELU****

Sprawdź ofertę

Co powiesz na święta w luksusowym hotelu**** z basenem, sauną fińską, grotą lodową oraz łaźnią parową? Brzmi nieźle, prawda? Natomiast to dopiero początek atrakcji. Wyśmienite tradycyjne potrawy świąteczne przy kolędach na żywo oraz pyszne śniadania, a to wszystko zaledwie kilka minut od jednej z najpiękniejszych z polskich plaż.

Klinika Młodości Medical SPA

 

SPĘDŹ CUDOWNY CZAS ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA W ATRAKCYJNYM OBIEKCIE, W GÓRSKIM UZDROWISKU

Sprawdź ofertę

Święta Bożęgo Narodzenia w górskim uzdrowisku. Oferta obrjmuje 7 noclegów w komfortowym obiekcie położonym u stóp gór Izerskich. W cenie kolacja wigilijna, koncert z kolędami, 8 zabiegów w SPA, możliwosć korzystania z basenu, sauny, jacuzzi oraz siłowni i wiele więcej.

Klinika Młodośći Medical Spa

 

POWITAJ NOWY ROK W GÓRSKIM KURORCIE 

Sprawdź ofertę

Komfortowy obiekt z basenem, jacuzzi, sauną, zabiegami i siłownią, a to wszysko w cenie pakietu! To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ w cenie turnusu sylwestrowego zawarty jest również bal sylwestrowy pełen atrakcji. Sprawdź szczegóły oferty, aby dowiedzieć się więcej.

Klinika Młodości Medical Spa

 

14 DNIOWY TURNUS ŚWIĄTECZNO-SYLWESTROWY W KOMFORTOWYM OBIEKCIE, POŁOŻONYM U STÓP GÓR IZERSKICH

Sprawdź ofertę

Oferta przygotowana dla wszystkich tych, którzy chcą jak najlepiej wykorzystać okres Świąt Bożego Narodzenia oraz Sylwester. Oferta obejmuje 14 noclegów w komfortowym obiekcie z basenem, SPA, siłownią, jacuzzi, zabiegami, sauną, kręgielnią, bilardem i innymi atrakcjami. Dodatkowo w cenie oferty kolacja wigilijna, bal sylwestrowy i wiele więcej. Przejdź dalej aby poznać szeczegóły.