Hotel*** Pałac Spiż

 

UROKLIWY HOTEL W PIĘKNYM PAŁACU W KARKONOSZACH, ZALEDWIE 5KM OD KARPACZA

Sprawdź ofertę

Masz ochotę poczuć klimat stylowego pałacu, przespacerować się po pałacowym ogrodzie, lub spróbować piwa prosto z browaru pałacowego? Tutaj to wszystko możesz połączyć z górskimi wędrówkami oraz zwiedzaniem okolic Kotliny Jeleniogórskiej, ponieważ pałac położony jest zaledwie 5 km od Karpacza.

Hotel Podewils***

 

URLOP W ZAMKU RYCERSKIM TUŻ NAD JEZIOREM, ZALEDWIE 30KM OD MORZA

Sprawdź ofertę

Spędzając swój urlop w tym wyjątkowym miejscu, każdy znajdzie coś dla siebie. Wyjątkowy wystrój zamku, restaurcji i pokoi spodoba się miłośnikom zamkowych oraz pałacowych klimatów. Jezioro tuż przy zamku będzie świetnym miejscem do odpoczynku czy popływania łódką. Natomiast okoliczne lasy nadadzą się świetnie na spacery i wycieczki rowerowe.

Hotel*** Zamek Lubliniec

 

STYLOWY HOTEL, W HISTORYCZNYM ZAMKU. ZRELAKSUJ SIĘ W HOTELOWYM SPA, SAUNIE LUB JACUZZI.

Sprawdź ofertę

Chcesz odpocząć od codzienności i zapomnieć o problemach chociaż na kilka chwil? Jeśli tak to świetnie trafiłeś! Hotel w odrestaurowanym zamku w Lublińcu, nada się świetnie, aby Ci w tym pomóc. Nowoczesny styl połączony z zamkowym klimatem, duża ilość zieleni, restauracja oraz SPA z sauną i jacuzzi. To wszystko i jeszcze więcej pomoże Ci naładować akumulatory i zapomnieć o problemach.

Zamek Kliczków – Folwark Książęcy

 

AKTYWNY WYPOCZYNEK TUŻ PRZY ZAMKU KLICZKÓW

Sprawdź ofertę

Historia Zamku Kliczków sięga aż XIII wieku. Od 2001 roku zamek przekształcony został na cele hotelowe, a aktualnie jego oferta jest bardzo bogata. Zwiedzanie zamku, wycieczka rowerowa, nauka jazdy konnej, korty tenisowe, basen, SPA, Restauracja oraz piękne zielone tereny do spacerów. Możliwości jest bardzo dużo, a każdy znajdzie zapewne coś dla siebie.