Stegna – na niezwykłej Mierzei Wiślanej/ M80 – Darmowe Noclegi

Stegna – na niezwykłej Mierzei Wiślanej/ M80

(0)
 • Morze
 •  Obiad
 • Kolacja
 • Śniadanie


Opis

Stegna położona jest na Mierzei Wiślanej, 40 km od Gdańska. Wygodny Ośrodek Wypoczynkowy otoczony lasem sosnowym, w pobliżu plaży oraz przyjemna, kameralna atmosfera tej nadmorskiej miejscowości pozwala oddać się urlopowej beztrosce.

Ośrodek Wypoczynkowy jest dużym kompleksem wypoczynkowo–rekreacyjnym położonym 500 metrów od pięknej plaży.

Wszystkie pokoje w obiekcie wyposażone są w łazienki, balkon, telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej oraz telefon.

Posiłki serwowane są w restauracji, a przygotowuje się je ze świeżych produktów z niezwykłą starannością. Ucieszą nie tylko podniebienie, ale także zachwycą doskonałym podaniem.

Dodatkowo obiekt oferuje:
 • kawiarnię
 • letni basen oraz strefę SPA
 • możliwość wykupienia zabiegów rehabilitacyjnych
Opinie naszych klientów

Dzień dobry, z całą przyjemnością:
„Karmią Cię tam jak królową angielską” – ten sms od koleżanki właściwie oddaje wszystko. Znakomity obiekt, wspaniały personel z niewyobrażalnym podejściem do klienta. Każdy, kto przebywał w tym ośrodku, jest indywidualnie traktowany z najwyższą kulturą obsługi. A jedzenie…? Tego nie da się opisać – to trzeba skosztować! W trakcie pobytu wysyłałam opisy i zdjęcia koleżankom z biura, aż śliniły się, że nie może ich tam wtedy być ;). Ośrodek Wczasowy w Stegnie z całą odpowiedzialnością i całym przekonaniem polecam. Dodatkowo można zamówić z wyprzedzeniem indywidualną dietę czy zabieg leczniczy. Na terenie ośrodka poza serwowanymi atrakcjami jest placyk dla dzieci, kort do siatkówki czy tenisa, a w razie niepogody – w barze automaty i stoły do gry.Obsługa lepsza niż za granicą.
Pozdrawiam
Angelika

* * * 

Ogólnie to jesteśmy zadowoleni z tego pobytu.
Jedyne co muszą poprawić to łazienki. W pawilonie 2 są zainstalowane deszczownice, co nastręcza duże trudności podczas kąpieli, zwłaszcza kobietom.
 Na naszą interwencje próbowano to zmienić. Również deskę sedesową w naszym pokoju musiałem poprawiać po każdym dotknięciu.
 Poza tym wszystko grało. Było czysto, załoga miła, posiłki obfite i urozmaicone. Można obiekt polecać.

Pozdrawiam M.S.


Okolica


 • Mierzeja Wiślana

  Stegna należy do jednych z najpiękniejszych i najbardziej interesujących gmin Mierzei Wiślanej. Otoczona wodami Wisły, Szkarpawy i Morza Bałtyckiego jest jakoby wyspą. Jest to idealna opcja na spędzenie spokojnego urlopu w magicznym miejscu.

 • Szlaki turystyczne, ścieżki spacerowe, trasy rowerowe

  Bogactwo terenu zaowocowało wytyczeniem licznych szlaków pieszych i rowerowych. W okolicy miejscowości przebiega kilka szlaków międzynarodowych oraz regionalnych.

 • Szlaki wodne

  Zalew Wiślany, Jezioro Drużno oraz gęsta sieć żuławskich rzek i kanałów żeglownych połączonych z Kanałem Elbląskim, stwarza idealne warunki do uprawiania sportów wodnych. To raj dla żeglarzy i kajakarzy. Ale niezwykłe krajobrazy  podziwiać można również z pokładu statków wycieczkowych i wodolotów.

 • Architektura ludowa

  Żuławy to tzw. "kraina domów podcieniowych". W kilkunastu miejscowościach zachowały się zabytkowe domy z charakterystycznymi podcieniami, które niegdyś tworzyły krajobraz regionu.

 • Bursztyny w Mikoszewie

  Plaża w Mikoszewie słynie z tego, że po sztormach staje się rajem dla zbieraczy bursztynów. Morze wyrzuca tu spore ilości tych niezwykłych kamieni. Przy odrobinie szczęścia i cierpliwość znaleźć można całkiem spory okaz bałtyckiego jantaru.


Sprawdź termin i ZŁÓŻ REZERWACJĘ

turnus 7-dniowy

525 zł/os.

turnus 14-dniowy

1050 zł/os.

turnus 7-dniowy (wakacje)

864 zł/os. - WCZASY NA RATY -