Grzybowo – centrum wypoczynku/ M63 – Darmowe Noclegi

Grzybowo – centrum wypoczynku/ M63

(0)
 • Morze
 • Obiadokolacja
 • Śniadanie


Opis

Grzybowo to miejscowość letniskowa, której dużym atutem jest położenie nad Zatoką Grzybowską, dzięki czemu temperatura wody morskiej jest tu nieco wyższa, niż w pobliskich kurortach. Udany urlop zapewni też ładna, wygodna plaża i sporo atrakcji turystycznych w okolicy.

Obiekt wypoczynkowy znajduje się w malowniczej nadmorskiej miejscowości Grzybowo leżącej w bezpośrednim sąsiedztwie uzdrowiskowego miasta Kołobrzeg w otoczeniu zieleni, 800 metrów od pięknej, szerokiej plaży.

Wszystkie pokoje oferują piękne, nowoczesne wnętrza, przestrzenny taras, TV Sat oraz łazienkę z kabiną prysznicową.

Wykwintne posiłki podawane są w restauracji, a w barze przy nastrojowej muzyce serwuje się pyszne drinki.

Dodatkowo obiekt oferuje:
 • bazę odnowy biologicznej
 • strefę relaksu – saunę, jacuzzi, natrysk doznań, fontannę lodową, podgrzewane leżanki
 • w bezpośrednim sąsiedztwie ogólnodostępny Zespół Boisk Sportowych wraz z profesjonalnym placem zabaw

Okolica


 • Morze i plaża

  Grzybowo to malowniczo usytuowana wieś letniskowa w województwie zachodniopomorskim, położona w bezpośrednim sąsiedztwie morza, około 300 m od jego brzegu. To świetne miejsce dla osób chcących przede wszystkim cieszyć się kąpielami morskimi i słonecznymi. Do morza prowadzi nowa promenada bałtycka na końcu której jest szeroka, piaszczysta i czysta plaża z bezpiecznym strzeżonym przez WOPR kąpieliskiem. Równocześnie bliskość Kołobrzegu zapewnia atrakcje na czas niepogody.

 • Rowery i kajaki

  Nieopodal Grzybowa znajduje się jezioro Resko, wokół którego wytyczono malowniczy szlak rowerowy. Rowerem można również pojechać między innymi Szlakiem Bocianich Gniazd, czy Przyrodniczo - historyczną trasą rowerową Ku Słońcu. Wody jeziora sprzyjają uprawianiu sportów wodnych, przede wszystkim windsurfingu i kajakarstwa. Miłośnikom wiosłowania z pewnością znane są spływy rzeką Parsęta, które mogą urozmaicić pobyt nad morzem.

 • Dziki Zachód - miasteczko westernowe

  W Kołobrzegu - Zieleniewie przeżyć można niezwykłą przygodę rodem z westernu - spotkać prawdziwych kowboi, odwiedzić saloon z kowbojskim jedzeniem, zobaczyć westernowe show, napad na bank, pokazy kaskaderskie. Można udać się do wioski indiańskiej, odwiedzić indiański wigwam i zjeść, posłuchać indiańskich opowieści, zobaczyć egzotyczne stroje Indian i ich barwne tańce, zapalić fajkę pokoju.


Sprawdź termin i ZŁÓŻ REZERWACJĘ

turnus 7-dniowy

595 zł/os.

turnus 14-dniowy

1190 zł/os. - WCZASY NA RATY -