Ciechocinek – pakiet rehabilitacyjny/ U138 – Darmowe Noclegi

Ciechocinek – pakiet rehabilitacyjny/ U138

(0)
 • Uzdrowiska
 •  Obiad
 • Kolacja
 • Śniadanie


Opis

Niegdyś najmodniejszy kurort w Polsce, dziś nadal oczarowuje niezwykłą atmosferą. Jego wizytówką są unikatowe drewniane tężnie oraz wspaniałe dywany kwiatowe. A największe walory to dobroczynne źródła solankowe oraz mikroklimat z dużą ilością słonecznych, ciepłych dni.

Obiekt usytuowany jest w centrum Ciechocinka. Połączenie nowoczesności z unikatowymi historycznymi wnętrzami, zapewnia Gościom komfortowy wypoczynek w pięknym otoczeniu.

Gustownie urządzone pokoje wyposażone zostały w sposób sprzyjający dobremu samopoczuciu i regeneracji sił.

Stylowa restauracja serwuje dania kuchni europejskiej i polskiej, a także regionalne przysmaki kujawskie oraz domowe wypieki. Możliwe jest zamówienie menu  dostosowanego do indywidualnych potrzeb i preferencji dietetycznych.

Dodatkowo obiekt oferuje:
 • Centrum Medical & SPA oferujące szeroki zakres profesjonalnych zabiegów leczniczo-rehabilitacyjnych oraz odnowy biologicznej
 • Kids Club – sala zabaw dla dzieci
 • drink bar
 • parking
Opinie naszych klientów

Korzystałem z pobytu w Hotelu w Ciechocinku w okresie 10-17. 09.2018 za waszym pośrednictwem z czego jestem bardzo zadowolony. Warunki bardzo dobre jak również wyżywienie co mogę polecić innym wypoczywającym z pełną odpowiedzialnością. Byłbym zainteresowany w przyszłości skorzystać z podobnej oferty z poważaniem Zbigniew Z.

* * *

Witam serdecznie. W hotelu w Ciechocinku gościłam z rodziną drugi raz. Przemiła obsada personelu. Serwowane posiłki bardzo smaczne i wystarczające. Polecam wszystkim ten hotel, którzy chcą spędzić czas w miłej atmosferze. Atrakcje regionu to przepiękne parki, stara warzelnia soli, tężnie (z których niestety minimalnie płynie woda) i wspaniały basen w sanatorium Pod Tężniami.
Ewa z rodzina

* * *

Z pobytu w hotelu jesteśmy zadowoleni, jest czysto , obsługa bardzo uprzejma a jedzenie dobre.

Pozdrawiamy :
Krystyna i Roman F.

* * *

Jesteśmy bardzo zadowolone ,obsluga oraz wyzywienie bez zastrzezeń.Jeszcze raz dziekujemy .


Okolica


 • Uzdrowisko

  Hotel usytuowany jest w odległości 100 m od słynnej fontanny "Grzybek", Parku Zdrojowego i tężni, które są charakterystyczną ozdobą dla ciechocińskiego krajobrazu, a służą do odparowywania wody z solanki. Wokół tych unikalnych drewnianych budowli panuje słynny leczniczy mikroklimat. Podczas pobytu będą Państwo mogli zwiedzać Ciechocinek i jego okolice. W ciągu roku w mieście odbywają się różne festiwale. Miasto jest wygodne, spokojne i bezpieczne oraz w całości przystosowane dla osób niepełnosprawnych. W Ciechocinku chorzy wracają do zdrowia, a ludzie zdrowi czują się jeszcze lepiej.

 • Zabytkowa zabudowa uzdrowiskowa

  W Ciechocinku zachowało się wiele zabytkowych urządzeń i obiektów zdrojowych. Najbardziej znane są XIX-wieczne tężnie, ale podziwiać można również Zespół Łazienek z tego samego stulecia, drewniany Teatr Letni, warzelnię soli i wiele innych.

 • Szlaki turystyczne i trasy rowerowe

  Przez uzdrowisko przebiega ponad 60-kilometrowy szlak rowerowy Toruń - Włocławek oraz wyznaczone są szlaki turystyczne, prowadzące przez najciekawsze miejsca miejscowości i jej najbliższej okolicy.


Sprawdź termin i ZŁÓŻ REZERWACJĘ

turnus 7-dniowy

805 zł/os.

turnus 14-dniowy

1610 zł/os.W pakiecie

*darmowe noclegi w gustownych pokojach *śniadania *obiady *kolacje *jedno badanie lekarskie *2 zabiegi dziennie w dni robocze zaordynowane przez lekarza *bezpłatny wstęp do sauny fińskiej oraz siłowni *bezpłatny wstęp na wieczorki kulturalne i taneczne organizowane w Pałacu ( zgodnie zaplanowanym kalendarzem) *dostęp do darmowego Wi-Fi

 - WCZASY NA RATY -