Świnoujście – modny kurort na wyspach/ M91 – Darmowe Noclegi

Świnoujście – modny kurort na wyspach/ M91

(0)
  • Morze
  • Obiadokolacja
  • Śniadanie


Opis

Jedno z najatrakcyjniejszych miast na wybrzeżu. Położone na kilkudziesięciu wyspach modne uzdrowisko, które swoją popularność zawdzięcza łagodnemu nadmorskiemu klimatowi, wyjątkowo szerokiej plaży, wspaniałym krajobrazom i bogatej ofercie turystycznej.

Nowoczesna Rezydencja położona jest w sąsiedztwie Parku Zdrojowego, w bliskiej odległości od promenady i pięknej szerokiej plaży.

Wszystkie pokoje w rezydencji są bardzo przestronne, urządzone zostały w stylu nowoczesnym w każdym z nich znajduje się telewizor, lodówka, telefon oraz sejf.

Posiłki podawane są w przestronnej jadalni, specjalnością są dania kuchni polskiej.

Dodatkowo obiekt oferuje:
  • drink bar

Opinie naszych klientów

 

Witam serdecznie,
w Świnoujściu byliśmy już kilka razy. Pamiętamy obiekt jeszcze przed remontem, teraz wygląda dużo ładniej pokoje są przyjemne i nowoczesne. Bardzo lubimy to miejsce. Moim zdaniem to najpiękniejsze miasto na wybrzeżu. Najlepiej wypoczywa się tam w czerwcu, kiedy jest trochę mniej turystów.
Polecam rejsy statkiem czy też przejażdżkę rowerową, kilkukilometrową trasą wzdłuż wybrzeża. Trasa  ciągnie się przez cztery piękne kurorty, naprawdę jest co podziwiać.
Gorąco poz
drawiam 🙂

* * *

Witam !!! dzięki Wam spędziliśmy piękne i tanie wakacje w Świnoujściu –dobry i w Międzyzdrojach hotel bardzo dobry polecamy. Mamy jeszcze jeden voucher do realizacji w tym roku – interesuje nas Warszawa pozdrawiamy Maria i Kazimierz z Przybędzy

* * * 

Bardzo byliśmy zadowoleni z pobytu w Rezydencji w Świnoujściu.
Bardzo czysto, obsługa bardzo uprzejma. Wszędzie blisko na plażę i do miasta oraz na prom.
Będę polecać wypoczynek w tej rezydencji.

* * * 

pinią na temat Rezydencji w Świnoujściu, w której miałam przyjemność spędzić pierwszy tydzień wakacji tego roku. Budynek mieści w bardzo ładnej i spokojnej dzielnicy miasta, przy samym parku. Jednocześnie tylko parę minut drogi od morza i głównego deptaka. Hotel jest po remoncie, ładnie urządzone pokoje , bardzo wygodne łóżka , smaczne jedzenie i miła, pomocna obsługa . Udostępniono nam również osobne pomieszczenie na rowery bez dodatkowej opłaty. Dzięki temu mogliśmy zwiedzić okolicę zarówno po polskiej jak i niemieckiej stronie. Gorąco polecam 🙂 Pozdrawiam Mirella

* * * 

Witam, pobyt w Ośrodku Wypoczynkowym w Świnoujściu był miłym podsumowaniem okresu sierpnia oraz dostarczył możliwości korzystania z wypoczynku. Obiekt położony w spokojnej okolicy, pokoje bardzo przyjazne dla nas, obsługa miła i uprzejma. Urozmaicenie posiłków, szczególnie śniadania i obiado kolacje. Miejsce przyjazne ładna miejscowość. Łączna ocena pobytu plus (++). Pozdrawiam Zespół Darmowych noclegów, były posiadacz vouchera. Mariusz


Okolica


  • Świnoujście

Świnoujście to miejsce gdzie zaczyna się Polska. Miasto położone jest na północno-zachodnim krańcu naszego kraju, przy ujściu środkowego ramienia Odry - Świny do Bałtyku, bezpośrednio granicząc z Niemcami. Miasto otoczone jest morzem, szerokimi wodami rzeki Świny i Zalewu Szczecińskiego oraz pasmem lesistego parku. Specyficzne i wyjątkowe położenie Świnoujścia sprawia, że jest to miasto o wielu obliczach.

  • Kraina 44 Wysp

Świnoujście to jedyne miasto w Polsce całkowicie położone na wyspach - w tzw. Krainie 44 Wysp. Trzy z nich są zamieszkałe - Uznam, Wolin i Karsibór. Łączność pomiędzy wyspami Wolin i Uznam zapewniają dwie przeprawy promowe. 80% populacji Świnoujścia zamieszkuje wyspę Uznam i to na niej znajduje się centrum administracyjno-usługowe miasta, dzielnica nadmorska oraz większość obiektów turystyczno-uzdrowiskowych. Na uwagę zasługuje fakt, że tylko 40 km² wyspy Uznam należy do Polski - pozostała część znajduje się w graniach Niemiec. Przed wejściem Polski do Strefy Schengen w mieście funkcjonowały dwa piesze przejścia graniczne. W tej chwili przejścia są otwarte dla ruchu samochodowego, a zniesienie granic spowodowało, że naszych zachodnich sąsiadów odwiedzić można także spacerując brzegiem morza.

  • Morze i plaża

Warunki klimatyczne, najpiękniejsza i największa nadbałtycka plaża sprawiają że Świnoujście to bardzo modne kąpielisko i uzdrowisko. W mieście odnaleźć można energię, życiowy optymizm, wzmocnić płuca i serce, a także skorzystać z kąpieli morskich i słonecznych.  Długie spacery pomagają na ogólne odstresowanie i zrelaksowanie

  • Uzdrowisko

Status uzdrowiska zawdzięcza miasto solankom, łagodnemu klimatowi, który charakteryzuje się wydłużonym latem i krótką, łagodną zimą, oraz czystemu i wilgotnemu powietrzu zawierającemu cząsteczki jodu i chloru.

  • Promenada

Oferta turystyczna i rozrywkowa Świnoujścia i okolic od lat przyciąga gości z Polski i zagranicy. Wzdłuż wybrzeża biegnie Promenada - deptak nadmorski. Podczas sezonu jest to centrum rozrywkowe miasta. Po zachodzie słońca Promenada zamienia się w ogromny plac koncertowy, z dziesiątkami restauracji, kawiarni i barów.

  • Rejsy wycieczkowe

Statki wycieczkowe posiadają bogatą ofertę rejsów:  wokół wysp Świnoujścia, po porcie, czy po morzu. Statkiem można wybrać się też  do Niemiec, a nawet do Skandynawii.

 


Sprawdź termin i ZŁÓŻ REZERWACJĘ

turnus 7-dniowy

672 zł/os.

turnus 14-dniowy

1344 zł/os. - WCZASY NA RATY -