Gdynia – kameralny wypoczynek nad Zatoką Gdańską/ M132 – Darmowe Noclegi

Gdynia – kameralny wypoczynek nad Zatoką Gdańską/ M132

(0)
 • Morze
 • Obiadokolacja
 • Śniadanie


Opis

Gdynia – najmłodsza z trójmiejskiej aglomeracji, acz niezwykle urokliwa. Położona nad Zatoką Gdańską, na zalesionych wzniesieniach. Oferująca moc wrażeń – piękne klify, liczne ścieżki spacerowe, czy nadmorski bulwar z wieloma atrakcjami.

Ten urokliwy obiekt o bogatej historii położony jest w niedalekiej okolicy lasu i morza. Pozwoli odpocząć na łonie natury jak i aktywnie zwiedzić największe atrakcje Trójmiasta.

Oferuje komfortowe pokoje, z których każdy wyposażony został w telewizor LCD 22″ z 24 kanałami telewizji naziemnej, stałe łącze internetowe oraz łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym.

Posiłki podawane są w restauracji, która serwuje dania tradycyjnej kuchni polskiej, kuszące oko i zadziwiające smakiem.

Miła i profesjonalna obsługa oraz ciepły, rodzinny klimat gwarantuje gościom udany wypoczynek i dobre samopoczucie.

Dodatkowo obiekt oferuje:
 • restaurację
 • drink-bar
 • saunę
 • bezpłatny parking

Okolica


 • Gdynia

  Gdynia to nadmorskie miasto położone nad Zatoką Gdańską, które wraz z Sopotem i Gdańskiem tworzy aglomerację - Trójmiasto. Duża część atrakcji turystycznych miasta, związanych jest z morzem. Najbardziej popularnym miejscem odwiedzany przez turystów jest chyba Skwer Kościuszki i jego przedłużenie wychodzące w morze - Molo Południowe.

 • Skwer Kościuszki

  Skwer otoczony jest licznymi sklepikami,  punktami gastronomicznymi, a także klubami, w których wieczorami czeka wspaniała zabawa. Można wybrać się stąd w rejs wycieczkowy po zatoce katamaranami i wodolotami Żeglugi Gdańskiej. Można też skorzystać z tramwaju wodnego i popłynąć do Helu bądź Jastarni.  Przy nadbrzeżu kotwiczą dwa okręty muzeum ORP Błyskawica, żaglowiec Dar Pomorza nieco dalej  Dar Młodzieży, każdy z nich można zwiedzać. Przy samym końcu promenady znajduje się oceanarium - prawdziwe zoo morskie.

 • InfoBox

  Miasto w mikroskali, czyli ponad 2000 obiektów na wielkiej makiecie Gdyni, widok z 22-metrowej wieży na jedyną w Polsce oś ulicy wdzierającej się w morze czy spacer po Gdyni, która powstanie dopiero za kilka lat – to tylko część oferty gdyńskiego InfoBoxu, który został otwarty 8 czerwca 2013.

 •  Centrum Nauki EXPERYMENT

  Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni to interaktywna wystawa, której główną ideą jest nauczanie poprzez zabawę. To miejsce, które wyzwala kreatywność, pobudza ciekawość świata i głód wiedzy - nie tylko u najmłodszych.


Sprawdź termin i ZŁÓŻ REZERWACJĘ

turnus 7-dniowy

595 zł/os.

turnus 14-dniowy

1190 zł/os.

turnus 7-dniowy (sezon letni)

649 zł/os.

turnus 14-dniowy (sezon letni)

1298 zł/os. - WCZASY NA RATY -