Ciechocinek – miasto tężni i kwiatowych dywanów/ U59 – Darmowe Noclegi

Ciechocinek – miasto tężni i kwiatowych dywanów/ U59

(0)
 • Uzdrowiska
 • Obiadokolacja
 • Śniadanie


Opis

Wizytówką Ciechocinka są drewniane tężnie. Tu dzięki niezwykle korzystnym dla zdrowia właściwościom źródeł solankowych, poczuć można morski klimat w centrum kraju.

TRZYGWIAZDKOWY HOTEL jest nowoczesnym obiektem położonym w najbardziej znanym polskim uzdrowisku – Ciechocinku.

Hotel oferuje jasne pokoje z eleganckimi łazienkami. Wszystkie zostały nowocześnie wyposażone, każdy z pokoi posiada telewizję kablową, stałe łącze internetowe, telefon oraz mini bar.

Smakowite posiłki podawane są w hotelowej restauracji. Przygotowuje się tu potrawy których przepisy oparte są na tradycyjnej domowej kuchni.

Opinie naszych klientów

Korzystałem z pobytu w Hotelu w Ciechocinku w okresie 10-17. 09.2018 za waszym pośrednictwem z czego jestem bardzo zadowolony. Warunki bardzo dobre jak również wyżywienie co mogę polecić innym wypoczywającym z pełną odpowiedzialnością. Byłbym zainteresowany w przyszłości skorzystać z podobnej oferty z poważaniem Zbigniew Z.

* * *

Witam serdecznie. W hotelu w Ciechocinku gościłam z rodziną drugi raz. Przemiła obsada personelu. Serwowane posiłki bardzo smaczne i wystarczające. Polecam wszystkim ten hotel, którzy chcą spędzić czas w miłej atmosferze. Atrakcje regionu to przepiękne parki, stara warzelnia soli, tężnie (z których niestety minimalnie płynie woda) i wspaniały basen w sanatorium Pod Tężniami.
Ewa z rodzina

* * *

Z pobytu w hotelu jesteśmy zadowoleni, jest czysto , obsługa bardzo uprzejma a jedzenie dobre.

Pozdrawiamy :
Krystyna i Roman F.

* * *

Jesteśmy bardzo zadowolone ,obsluga oraz wyzywienie bez zastrzezeń.Jeszcze raz dziekujemy .

 


Okolica


 • Uzdrowisko

  Hotel usytuowany jest w odległości 100 m od słynnej fontanny "Grzybek", Parku Zdrojowego i tężni, które są charakterystyczną ozdobą dla ciechocińskiego krajobrazu, a służą do odparowywania wody z solanki. Wokół tych unikalnych drewnianych budowli panuje słynny leczniczy mikroklimat. Podczas pobytu będą Państwo mogli zwiedzać Ciechocinek i jego okolice. W ciągu roku w mieście odbywają się różne festiwale. Miasto jest wygodne, spokojne i bezpieczne oraz w całości przystosowane dla osób niepełnosprawnych. W Ciechocinku chorzy wracają do zdrowia, a ludzie zdrowi czują się jeszcze lepiej.

 • Zabytkowa zabudowa uzdrowiskowa

  W Ciechocinku zachowało się wiele zabytkowych urządzeń i obiektów zdrojowych. Najbardziej znane są XIX-wieczne tężnie, ale podziwiać można również Zespół Łazienek z tego samego stulecia, drewniany Teatr Letni, warzelnię soli i wiele innych.

 • Szlaki turystyczne i trasy rowerowe

  Przez uzdrowisko przebiega ponad 60-kilometrowy szlak rowerowy Toruń - Włocławek oraz wyznaczone są szlaki turystyczne, prowadzące przez najciekawsze miejsca miejscowości i jej najbliższej okolicy.


Sprawdź termin i ZŁÓŻ REZERWACJĘ

turnus 7-dniowy

574 zł/os.

turnus 14-dniowy

1148 zł/os. - WCZASY NA RATY -