Duszniki-Zdrój – atrakcyjne przez cały rok/ G81 – Darmowe Noclegi

Duszniki-Zdrój – atrakcyjne przez cały rok/ G81

(0)
 • Góry
 • Obiadokolacja
 • Śniadanie


Opis

Duszniki-Zdrój to nie tylko znana miejscowość uzdrowiskowa i punkt wypadowy na górskie wycieczki, ale również popularny kurort zimowy. Stoki w Zieleńcu zapewniają świetną zabawę amatorom narciarstwa zjazdowego, a na narciarzy biegowych czekają profesjonalne trasy na Jamrozowej Polanie.

Hotel położony jest Dusznikach-Zdroju w sercu Parku Zdrojowego. Stanowi idealną bazę wypadową na wyprawy w pobliskie Góry Bystrzyckie i Orlickie, a także w Kotlinę Kłodzką z jej licznymi atrakcjami.

Dostojny, przedwojenny budynek skrywa nowoczesne, minimalistyczne wnętrza, w których każdy poczuje się wyjątkowo.

Ten niezwykły Hotel oferuje przestronne i komfortowe wnętrza każdy pokój wyposażony jest w nowoczesne meble, telewizor oraz łazienkę z kabiną prysznicową.

Posiłki podawane są w jadalni, specjalnością są dania kuchni polskiej.

Dodatkowo obiekt oferuje:
 • kawiarnia
 • pokój zabaw dla dzieci

Okolica


 • Uzdrowisko

  Duszniki-Zdrój to uzdrowisko położone w województwie dolnośląskim, jest to jedno z najpiękniejszych miasteczek w Polsce. W Zakładzie Przyrodoleczniczym można korzystać z bogatej oferty zabiegów leczniczych i upiększających. Znajduje się tu również kryty basen, kompleks saun, jacuzzi, fitness i solarium.

 • Muzeum Papiernictwa

  Tuż przy drodze, która prowadzi do Dusznik-Zdroju znajduje się wyjątkowy zabytek - XVI wieczny młyn papierniczy. To jedyny w Polsce zachowany obiekt tego typu. Obecnie działa tam niezwykle ciekawe Muzeum Papiernictwa, w którym poza zwiedzaniem ekspozycji poświęconej historii papiernictwa, można wziąć udział w warsztatach czerpania papieru. Własnoręcznie stworzona kartka będzie doskonałą pamiątką z pobytu w tym urokliwym miejscu.

 • Szlaki turystyczne, ścieżki spacerowe i trasy rowerowe

  Latem panują tu wymarzone warunki do biegania, nordic walking i jazdy na rowerze.

 • Ośrodek Narciarski -  Zieleniec Ski Arena

  Na amatorów „białego szaleństwa” czekają doskonale przygotowane stoki i wyciągi w Zieleńcu (dzielnicy Dusznik), jednym z najpopularniejszych dolnośląskich ośrodków narciarskich. Dzięki sprzyjającemu mikroklimatowi, pokrywa śnieżna utrzymuje się tu dużo dłużej, niż w innych częściach regionu.

 • Narciarskie trasy biegowe - Jamrozowa Polana

  Dobre warunki klimatyczne wykorzystują też zwolennicy narciarstwa biegowego. Dla nich stworzono profesjonalne Centrum Polskiego Biathlonu i Turystyki Aktywnej na Jamrozowej Polanie


Sprawdź termin i ZŁÓŻ REZERWACJĘ

turnus 7-dniowy

595 zł/os.

turnus 14-dniowy

1190 zł/os. - WCZASY NA RATY -