Jura Krakowsko-Częstochowska – piękne krajobrazy, zamki, jaskinie/ G128 – Darmowe Noclegi

Jura Krakowsko-Częstochowska – piękne krajobrazy, zamki, jaskinie/ G128

(0)
 • Góry
 • Obiadokolacja
 • Śniadanie


Opis

Jura Krakowsko – Częstochowska to miejsce doskonałe do aktywnego wypoczynku – moc atrakcji i niezwykły krajobraz sprzyjają uprawianiu wszelkich form aktywności. A malownicze otoczenie pozwoli na relaks i regenerację sił.

Wypoczynek w centralnej części Jury Krakowsko-Częstochowskiej w eleganckim, czterogwiazdkowym hotelu. Okolica oferuje turystom piękne krajobrazy, zamki i jaskinie.

Wnętrza hotelu zostały harmonijnie skomponowane w najmniejszych detalach, tworząc ciepły i wyjątkowy klimat.

Na gości czekają komfortowe pokoje spełniające wysokie standardy. Każdy pokój jest wyposażony w wygodną łazienkę, TV, telefon, bezpłatny dostęp do internetu, zestaw kosmetyków, wodę mineralną oraz ręczniki kąpielowe.

Hotelowa restauracja ugości Państwa wyśmienitymi potrawami. Szef kuchni serwuje dania kuchni polskiej oraz śródziemnomorskiej, a także wyszukane potrawy z dziczyzny. Jest to okazja by skosztować smakowitych, a jednocześnie wykwintnych dań.

Klub Nocny oferuje wyposażony bar, dwa tory bowlingowe, bilard, dobrą muzykę oraz parkiet taneczny.

Dodatkowo obiekt oferuje:
 • saunę fińską
 • łaźnię turecką
 • Spa z szeroką gamą zabiegów
 • gabinet masażu
 • klub nocny
 • bowling
 • bilard
 • korty tenisowe
 • Centrum rehabilitacji
 • oszklony taras z pięknymi widokami
 • winiarnię, gdzie można skosztować win z całego świata
 • ogród ze sprzętem do grillowania
 • bibliotekę
 • wypożyczalnię rowerów i sprzętu do nordic walking
Opinie naszych klientów

Pokoje czyste, codziennie sprzątane, pościel zmieniana, całkiem ładne – tu nie ma do czego się przyczepić. Panie z recepcji miłe i pomocne.
 Natomiast ratownik oraz kilku kelnerów to jakaś porażka. Niestety Panowie obgadywali gości w niemiły sposób wcale się z tym nie kryjąc.
 Co do śniadań nie mam żadnych zastrzeżeń,
 ale jedząc przez tydzień na kolacje grzyby, schabowe w kilogramowej panierze i inne ciężkie rzeczy można się pochorować.
 W okolicy sporo atrakcji turystycznych, szczególnie polecamy linki w ogrodzieńcu 🙂


Okolica

 


 • Zawiercie

  Zawiercie to miasto położone w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, nad rzeką Wartą, która ma tu swoje źródła.

  Obszary wokół Zawiercia mogą poszczycić się unikalną, bogatą rzeźbą oraz występowaniem zbiorowisk roślin skrajnie różniących się pod względem florystycznym i ekologicznym. Okolice miasta porastają lasy iglaste z dominacją sosny i liściaste z przewagą buka. Żyje w nich wiele gatunków roślin i zwierząt będących pod ochroną.

  Zawiercie to również doskonały punkt wypadowy w najbardziej atrakcyjne tereny Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Z Zawiercia możemy szybko dojechać do Skałek Rzędkowickich, Góry Zborów w Podlesicach, do zamków w Morsku, Mirowie, Bobolicach, Ogrodzieńcu, Smoleniu, wyciągów narciarskich w Morsku, Cisowej, Smoleniu i innych.

 • Jura Krakowsko - Częstochowska

  Jura Krakowsko - Częstochowska to jeden z najbardziej malowniczych regionów Polski rozciągający się na długości 160 km od Częstochowy do Krakowa. Malowniczy krajobraz tego regionu tworzą wręcz bajkowe formy wapiennych ostańców, głębokie doliny, malownicze wzgórza, dziesiątki jaskiń i zamki.

  http://www.youtube.com/watch?v=CQDx7yvI0IY

 • Częstochowa

  Częstochowa to przede wszystkim Jasna Góra - kompleks zabudowań klasztornych, otoczony wałami. To właśnie Jasna Góra stanowi o niezwykłej popularności tego miejsca, bowiem jest to wyjątkowy ośrodek kultu Maryjnego, znany w całym świecie. Jasna Góra jest obiektem niezliczonych pielgrzymek z Polski i zagranicy, a także była częstym miejscem odwiedzin Ojca Świętego Jana Pawła II.

 • Wadowice

  Wadowice zasłynęły jako miejscowość, która dała światu najwybitniejszego Polaka w historii – Karola Wojtyłę, papieża Jana Pawła II. To tutaj urodził się i dorastał późniejszy Święty.

  „To miasto, w którym wszystko się zaczęło." Te wyjątkowe słowa wypowiedziane w 1999 roku na płycie wadowickiego rynku przez Jana Pawła II głęboko zapadły w sercach nie tylko samych wadowiczan, ale także każdego kto postanawia to wyjątkowe miasto odwiedzić.Dzisiaj jest to miasto, w którym każdy z nas znajdzie coś interesującego i może wyruszyć w niezapomnianą podróż po okolicy.

 • Kraków - Miasto Królów Polskich

  10 050 000! Ogromna liczba. Czego dotyczy? To liczba turystów zagranicznych, którzy w 2015 roku odwiedzili Kraków. Ponad 80% z nich na tyle pokochała miasto, że już planuje powrót.

  Warto przyjechać do Krakowa, bo to podróż do innego świata - świata urokliwych zaułków, oryginalnych kawiarenek i pubów, galerii pełnych pamiątek. Tutaj każdy przyjezdny może poczuć się jak podczas wyprawy w przeszłość i dać oczarować się niezwykłej atmosferze. Piękno zabytków i ich historyczna wartość z pewnością zachwycą każdego.

 • Wieliczka

  Wieliczka słynna jest nie tylko w Polsce, ale i w świecie, za sprawą pięknej Kopalni Soli, którą odwiedza ponad 1 mln turystów rocznie. Już od XIII wieku miasto znane jest jako ośrodek wydobywczy tego surowca, a kopalnia została założona dzięki Św. Kindze.

  Kopalnia to labirynt podziemnych chodników o długości 300 km. Jest cennym zabytkiem kultury materialnej i myśli technicznej, dlatego została wpisana na Światową Listę Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO w 1978 roku, a więc w roku kiedy lista została utworzona.

 • Oświęcim

  Autentyczne Miejsce Pamięci to dwie części byłego obozu: Auschwitz i Birkenau. Wizyta z edukatorem pozwoli lepiej zrozumieć to unikatowe miejsce.

  Dla właściwego zapoznania się z miejscem, które stało się symbolem Holokaustu i nazistowskich zbrodni popełnionych na Polakach, Romach i innych niezbędne jest odwiedzenie obu części byłego obozu - zarówno Auschwitz I jak i Auschwitz II-Birkenau

  Niemiecki Nazistowski Obóz Koncentracyjny i Zagłady, wpisany na listę UNESCO w 1979 r., zapisał się jako najczarniejsza karta w historii Polski, Europy i Świata.


Sprawdź termin i ZŁÓŻ REZERWACJĘ

turnus 7-dniowy

6 dni - 775 zł/os.

turnus 14-dniowy

zł/os.W pakiecie

*darmowe noclegi w komfortowo wyposażonych pokojach *śniadania i obiadokolacje *basen z przeciwprądami i hydromasażem *sauna na podczerwień *jacuzzi i bicze wodne *wi-fi *dostęp do sali kinowej

 - WCZASY NA RATY -