Kołobrzeg-Grzybowo – nowoczesny relaks nad Bałtykiem/ M129 – Darmowe Noclegi

Kołobrzeg-Grzybowo – nowoczesny relaks nad Bałtykiem/ M129

(0)
 • Morze
 • Obiadokolacja
 • Śniadanie


Opis

Dzięki korzystnemu położeniu Grzybowa, morze jest tu cieplejsze. Miejscowość słynie również z szerokich, piaszczystych plaż. Nowoczesny ośrodek oddziela od nich jedynie urokliwy lasek i wydmy.

W tym nowoczesnym ośrodku wypoczynkowym personel dokłada wszelkich starań, aby wypoczynek był  naprawdę udany.

Obiekt oferuje komfortowe i przestronne  pokoje z tarasem  lub balkonem z widokiem na ogród. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem, dostęp do internetu oraz łazienkę z prysznicem. Dodatkowo w każdym pokoju znajduje się leżak, parawan i koc.

Restauracja serwuje smaczne i obfite posiłki, dostosowane także do potrzeb wegetarian z wykorzystaniem świeżych, lokalnych produktów. Przy restauracji znajduje się klimatyczny Drink Bar oferujący między innymi alkohole, kawę oraz desery.

Dodatkowo obiekt oferuje:
 • drink bar
 • saunę
 • bazę zabiegową  (magnetoterapia, elektroterapia, laseroterapia, ultradźwięki, lampa Sollux, hydromasaż suchy, okłady borowinowe, masaże)
 • salę zabaw
 • plac zabaw
 • parking

Okolica

 


 • Grzybowo

  Grzybowo o malowniczo usytuowana wieś letniskowa w województwie zachodniopomorskim, położona 5 km od Kołobrzegu w bezpośrednim sąsiedztwie morza, około 300 m od jego brzegu. To świetne miejsce dla osób chcących przede wszystkim cieszyć się kąpielami morskimi i słonecznymi. Do morza prowadzi nowa promenada bałtycka na końcu której jest szeroka, piaszczysta i czysta plaża z bezpiecznym strzeżonym kąpieliskiem. Czyste plaże i piękna okolica dają gwarancję dobrego samopoczucia oraz niezapomnianych wrażeń.

 • Rowery i kajaki

  Nieopodal Grzybowa znajduje się jezioro Resko, wokół którego wytyczono malowniczy szlak rowerowy. Rowerem można również pojechać między innymi Szlakiem Bocianich Gniazd, czy Przyrodniczo - historyczną trasą rowerową Ku Słońcu. Wody jeziora sprzyjają uprawianiu sportów wodnych, przede wszystkim windsurfingu i kajakarstwa. Miłośnikom wiosłowania z pewnością znane są spływy rzeką Parsęta, które mogą urozmaicić pobyt nad morzem.

 •  Kołobrzeg i jego atrakcje

  Molo w Kołobrzegu to odpowiednik sopockiego obiektu, wybudowane w 1881 roku. Niestety całkowicie zniszczone w wyniku działań wojennych, odbudowane, a ostatnio wyremontowane. To miejsce do spacerowania, podziwiania widoków, korzystania z walorów morskiego powietrza. Po całkowitym remoncie zachwyca iluminacją, która zachęca do spacerowania o zmroku.

  Latarnia Morska wznosi się dostojnie w bliskości portu i plaży. Kiedyś pomagała rybakom w bezpiecznym powrocie do domu. Dzisiaj to obowiązkowe miejsce do zwiedzania. Latarnia jest stosunkowo młoda, bo odbudowana po II wojnie światowej i niewysoka. Warto zachęcić dzieci do policzenia 180 schodów,  a nagrodą będzie urzekający widok na okolicę

 • Ogrody  Hortulus Spectabilis

  Główną atrakcją tego kompleksu jest największy na świecie labirynt grabowy (1ha) w sercu którego znajduje się 20-metrowa wieża widokowa. Z tarasu wieży podziwiać można widok na okolicę oraz ogrody m.in.: Kamienny Krąg, ogród kalendarza celtyckiego, olbrzymie rabaty bylinowe, rozarium czy Ogrody New Design. Te ogrody to przede wszystkim możliwość relaksu, wypoczynku i zabawy. Doskonałą rozrywkę dla całej rodziny zapewnia zabawa w labiryncie - Labirynt Moc. Gra porusza wyobraźnię dużych i małych poszukiwaczy przygód.


Sprawdź termin i ZŁÓŻ REZERWACJĘ

turnus 7-dniowy

686 zł/os.

turnus 14-dniowy

1372 zł/os. - WCZASY NA RATY -