Świnoujście – miasto na wyspach/ M48 – Darmowe Noclegi

Świnoujście – miasto na wyspach/ M48

(0)
 • Morze
 •  Obiad
 • Kolacja
 • Śniadanie


Opis

Świnoujście to jedno z najciekawszych miast polskiego wybrzeża. Położony na kilkudziesięciu wyspach port morski i baza wojskowa, a zarazem modna miejscowość uzdrowiskowa. Swoją popularność zawdzięcza łagodnemu nadmorskiemu klimatowi, wspaniałym krajobrazom, pięknej plaży oraz bogatej ofercie turystycznej.j.

Ośrodek wczasowo – rehabilitacyjny położony jest w spokojnej dzielnicy Świnoujścia, blisko sosnowego lasu, 380 m od morza i pięknej, szerokiej plaży.

Wszystkie pokoje w ośrodku urządzone są w stylu klasycznym, w każdym znajduje się telewizor, radio, lodówka, czajnik elektryczny.

Posiłki podawane są w przestronnej jadalni, specjalnością są dania kuchni polskiej.
Na miejscu znajduje się kawiarnia zaprojektowana w nowoczesnym stylu, w której organizowane są wieczorki taneczne.

W ośrodku istnieje możliwość skorzystania z zabiegów rehabilitacyjnych poprzedzonych konsultacją lekarską. Posiadacze Voucherów otrzymują bon na zabiegi  o wartości 100 zł.

Dodatkowo obiekt oferuje:
 • wypożyczalnię rowerów
 • boisko do siatkówki
 • sprzęt do grillowania
 • teren zielony sprzyjający relaksowi

Okolica


 • Świnoujście

Świnoujście to miejsce gdzie zaczyna się Polska. Miasto położone jest na północno-zachodnim krańcu naszego kraju, przy ujściu środkowego ramienia Odry - Świny do Bałtyku, bezpośrednio granicząc z Niemcami. Miasto otoczone jest morzem, szerokimi wodami rzeki Świny i Zalewu Szczecińskiego oraz pasmem lesistego parku. Specyficzne i wyjątkowe położenie Świnoujścia sprawia, że jest to miasto o wielu obliczach.

 • Kraina 44 Wysp

Świnoujście to jedyne miasto w Polsce całkowicie położone na wyspach - w tzw. Krainie 44 Wysp. Trzy z nich są zamieszkałe - Uznam, Wolin i Karsibór. Łączność pomiędzy wyspami Wolin i Uznam zapewniają dwie przeprawy promowe. 80% populacji Świnoujścia zamieszkuje wyspę Uznam i to na niej znajduje się centrum administracyjno-usługowe miasta, dzielnica nadmorska oraz większość obiektów turystyczno-uzdrowiskowych. Na uwagę zasługuje fakt, że tylko 40 km² wyspy Uznam należy do Polski - pozostała część znajduje się w graniach Niemiec. Przed wejściem Polski do Strefy Schengen w mieście funkcjonowały dwa piesze przejścia graniczne. W tej chwili przejścia są otwarte dla ruchu samochodowego, a zniesienie granic spowodowało, że naszych zachodnich sąsiadów odwiedzić można także spacerując brzegiem morza.

 • Morze i plaża

Warunki klimatyczne, najpiękniejsza i największa nadbałtycka plaża sprawiają że Świnoujście to bardzo modne kąpielisko i uzdrowisko. W mieście odnaleźć można energię, życiowy optymizm, wzmocnić płuca i serce, a także skorzystać z kąpieli morskich i słonecznych.  Długie spacery pomagają na ogólne odstresowanie i zrelaksowanie.

 • Uzdrowisko

Status uzdrowiska zawdzięcza miasto solankom, łagodnemu klimatowi, który charakteryzuje się wydłużonym latem i krótką, łagodną zimą, oraz czystemu i wilgotnemu powietrzu zawierającemu cząsteczki jodu i chloru.

 • Promenada

Oferta turystyczna i rozrywkowa Świnoujścia i okolic od lat przyciąga gości z Polski i zagranicy. Wzdłuż wybrzeża biegnie Promenada - deptak nadmorski. Podczas sezonu jest to centrum rozrywkowe miasta. Po zachodzie słońca Promenada zamienia się w ogromny plac koncertowy, z dziesiątkami restauracji, kawiarni i barów.

 • Rejsy wycieczkowe

Statki wycieczkowe posiadają bogatą ofertę rejsów:  wokół wysp Świnoujścia, po porcie, czy po morzu. Statkiem można wybrać się też  do Niemiec, a nawet do Skandynawii.


Sprawdź termin i ZŁÓŻ REZERWACJĘ

turnus 7-dniowy

490 zł/os.

turnus 14-dniowy

980 zł/os.

Posiadacze Voucherów otrzymują bon na zabiegi o wartości 100 zł.

 - WCZASY NA RATY -