Karwia – wypoczynek przy bałtyckiej plaży/ M47 – Darmowe Noclegi

Karwia – wypoczynek przy bałtyckiej plaży/ M47

(0)
 • Morze
 • Obiadokolacja
 • Śniadanie


Opis

Dawna osada rybacka, a dziś spokojna miejscowość wypoczynkowa. Szeroka plaża, idealna do zażywania kąpieli morskich i słonecznych, sosnowe lasy oraz sielska atmosfera, sprzyjają odprężeniu u regeneracji. A dogodne położenie daje możliwość korzystania z okolicznych atrakcji.

PENSJONAT położony jest nad Morzem Bałtyckim w odległości 60 metrów od pięknej plaży w uroczej miejscowości Karwia, 13 km od Władysławowa i 49 km od Gdyni. To wyjątkowe miejsce, w którym urok architektury i stylowego wnętrza, szczególnie wpływają na samopoczucie Gości.

Przytulne pokoje, zostały stylowo umeblowane i oferują komfortowe wnętrza.
W każdym pokoju znajduje się telewizor, łazienka z kabiną prysznicową oraz sprzęt plażowy.

Wyżywienie podawane jest w restauracji oferującej Menu opracowane na wyszukanej, szlacheckiej kuchni. Wszystkie potrawy przygotowuje się ze świeżych produktów z ekologicznych gospodarstw wiejskich.

Dodatkowo obiekt oferuje:
 • pierwszą w Polsce BURSZTYNOWĄ KOMNATĘ – seans w komnacie oczyszcza umysł, zdrowotnie wpływa na serce i pozwala się zrelaksować
 • zabiegi w bursztynowym Spa
 • jacuzzi
 • saunę

Opinie naszych klientów

Witam serdecznie.

Wykorzystane wczasy w Karwii będziemy jeszcze długo wspominać. Obiekt uroczy, położony blisko morza, posiłki dobre i wystarczające jak dla nas.
Polecamy i w przyszłości będziemy chcieli jeszcze raz odwiedzić to miejsce.

Pozdrawiam
Jolanta K

P.S.
We wrześniu wybieramy się do Łeby i mam nadzieję, że stąd również wrócimy zadowoleni.

* * * 

Witam! Dziękuję bardzo za możliwość spędzenia cudownych dni w Karwi. W pensjonacie było czysto, przyjemna obsługa, pyszne posiłki i co najważniejsze rozpiętość czasowa wydawania posiłków tj. śniadanie od 8 do 10 a posiłki obiadowe od 14 do 17. Bardzo dziękuje i bardzo proszę o możliwość z korzystania z Państwa usług na przyszły rok, abyśmy wraz z mężem mogli wypoczywać jak cywilizowani ludzie. Z góry bardzo serdecznie dziękuję.

* * * 

Dobre położenie Dworku cisza spokój miła obsługa jestem zadowolony


Okolica


 • Mikroklimat

  Karwia to nieduża, nadmorska miejscowość. Specjaliści stwierdzili, że występujący w Karwii mikroklimat leczniczo wpływa na schorzenia górnych dróg oddechowych i serca. Korzystne położenie przy plaży i lesie powoduje, że Pensjonat znajduje się bezpośrednio w otoczeniu tego wspaniałego powietrza.

 • Morze i plaża

  Plaża w pobliżu Karwii jest jedną z najszerszych nad Bałtykiem. Oddzielona jest od lądu pasem wydm porośniętych lasem sosnowym.

 • Szlaki turystyczne, ścieżki spacerowe

  Przez nodmorski las biegnie szlak turystyczny, ułatwiający dobroczynne spacery, dotleniające organizm świeżym, żywicznym powietrzem.

 • Nadmorski Park Krajobrazowy

  Obszar szczególnej ochrony nadmorskiego krajobrazu z dobrze zachowaną, niezwykłą florą i fauną tego terenu.

 

 

 


Sprawdź termin i ZŁÓŻ REZERWACJĘ

turnus 7-dniowy

462 zł/os.

turnus 14-dniowy

924 zł/os.

turnus 7-dniowy (sezon letni)

609 zł/os.

turnus 14-dniowy (sezon letni)

1218 zł/os. - WCZASY NA RATY -