Karwia – wypoczynek przy bałtyckiej plaży/ M47 – Darmowe Noclegi

Karwia – wypoczynek przy bałtyckiej plaży/ M47

(0)
 • Morze
 • Obiadokolacja
 • Śniadanie


Opis

Dawna osada rybacka, a dziś spokojna miejscowość wypoczynkowa. Szeroka plaża, idealna do zażywania kąpieli morskich i słonecznych, sosnowe lasy oraz sielska atmosfera, sprzyjają odprężeniu u regeneracji. A dogodne położenie daje możliwość korzystania z okolicznych atrakcji.

PENSJONAT położony jest nad Morzem Bałtyckim w odległości 60 metrów od pięknej plaży w uroczej miejscowości Karwia, 13 km od Władysławowa i 49 km od Gdyni. To wyjątkowe miejsce, w którym urok architektury i stylowego wnętrza, szczególnie wpływają na samopoczucie Gości.

Przytulne pokoje, zostały stylowo umeblowane i oferują komfortowe wnętrza.
W każdym pokoju znajduje się telewizor, łazienka z kabiną prysznicową oraz sprzęt plażowy.

Wyżywienie podawane jest w restauracji oferującej Menu opracowane na wyszukanej, szlacheckiej kuchni. Wszystkie potrawy przygotowuje się ze świeżych produktów z ekologicznych gospodarstw wiejskich.

Dodatkowo obiekt oferuje:
 • pierwszą w Polsce BURSZTYNOWĄ KOMNATĘ – seans w komnacie oczyszcza umysł, zdrowotnie wpływa na serce i pozwala się zrelaksować
 • zabiegi w bursztynowym Spa
 • jacuzzi
 • saunę
 • salę herbową
 • galerię malarstwa

Opinie naszych klientów

Witam serdecznie.

Wykorzystane wczasy w Karwii będziemy jeszcze długo wspominać. Obiekt uroczy, położony blisko morza, posiłki dobre i wystarczające jak dla nas.
Polecamy i w przyszłości będziemy chcieli jeszcze raz odwiedzić to miejsce.

Pozdrawiam
Jolanta K

P.S.
We wrześniu wybieramy się do Łeby i mam nadzieję, że stąd również wrócimy zadowoleni.

* * * 

Witam! Dziękuję bardzo za możliwość spędzenia cudownych dni w Karwi. W pensjonacie było czysto, przyjemna obsługa, pyszne posiłki i co najważniejsze rozpiętość czasowa wydawania posiłków tj. śniadanie od 8 do 10 a posiłki obiadowe od 14 do 17. Bardzo dziękuje i bardzo proszę o możliwość z korzystania z Państwa usług na przyszły rok, abyśmy wraz z mężem mogli wypoczywać jak cywilizowani ludzie. Z góry bardzo serdecznie dziękuję.

* * * 

Dobre położenie Dworku cisza spokój miła obsługa jestem zadowolony


Okolica


 • Mikroklimat

  Karwia to nieduża, nadmorska miejscowość. Specjaliści stwierdzili, że występujący w Karwii mikroklimat leczniczo wpływa na schorzenia górnych dróg oddechowych i serca. Korzystne położenie przy plaży i lesie powoduje, że Pensjonat znajduje się bezpośrednio w otoczeniu tego wspaniałego powietrza.

 • Morze i plaża

  Plaża w pobliżu Karwii jest jedną z najszerszych nad Bałtykiem. Oddzielona jest od lądu pasem wydm porośniętych lasem sosnowym.

 • Szlaki turystyczne, ścieżki spacerowe

  Przez nodmorski las biegnie szlak turystyczny, ułatwiający dobroczynne spacery, dotleniające organizm świeżym, żywicznym powietrzem.

 • Źródełko Przypomnienia

  W zachodniej części Kępy Ostrowskiej, w malowniczej otulinie nadmorskiego parku krajobrazowego, niedaleko drogi biegnącej przez łąki z Ostrowa do Karwii, bije naturalne źródło - "Źródełko Przypomnienia". Znane jest z właściwości leczniczych i uzdrowieńczych oraz pełni role duchownej zadumy i refleksji.

  Przy źródełku ustawiono kamienne tablice z wyrytymi dziesięcioma przykazaniami, łudząco przypominają one tablice Przykazań Bożych, które otrzymał Mojżesz na Górze Synaj. Sposób pojawienia się tablic jest tajemniczy.

 • Lisi Jar - Jastrzębia Góra

  Lisi Jar stanowi cześć Nadmorskiego Parku Krajobrazowego i położony jest między Jastrzębią Górą, a Rozewiem. Ma 350 metrów długości, kiedyś posiadał około 10 km. Najgłębsze miejsce wąwozu liczy prawie 50 metrów. Zbocza wąwozu porośnięte są przez ponad stuletnie buki, które tworzą tu specyficzny mikroklimat.

  U wejścia do Lisiego Jaru hrabia de Rosset wybudował pierwsze w Polsce nadmorskie schronisko turystyczne "Nad Lisim Jarem" a w jego pobliżu usytuował obelisk z orłem, który upamiętniał miejsce wylądowania króla Zygmunta III Wazy w Lisim Jarze po nieudanej wyprawie po koronę Szwecji.

 • Latarnia Morska w Rozewiu

  Latarnia na Przylądku Rozewie to najstarsza tego typu budowla na polskim wybrzeżu, dodatkowo w jej wnętrzu znajduje się małe muzeum, posiadające w swych zbiorach przekrój latarni morskich od starożytności do dzisiaj. Latarnia Rozewie znajduje się na Przylądku Rozewie, tuż przy wschodniej granicy Jastrzębiej Góry. Latarnia była wielokrotnie podwyższana, a obecnie jej konstrukcję stanowi murowana podstawa i metalowa wieża. Latarnia jest udostępniona do zwiedzania, z jej szczytu podziwiać można rozległą panoramę okolicy.

  • Wysokość latarni: 32,7 m
  • Wysokość światła: 83,2 m n.p.m.
  • Zasięg światła: 26 Mm

 

 • Trasy biegowe w okolicy Karwi

  Przez las biegnie szlak turystyczny, który jest świetnym miejscem na letnie spacery. Oprócz tego na terenie Karwi i Jastrzębiej Góry wytyczono ponad 32 kilometry tras do biegania, biegania na nartach oraz uprawiania Nordic Walking.

 

 

 


Sprawdź termin i ZŁÓŻ REZERWACJĘ

turnus 7-dniowy

462 zł/os.

turnus 14-dniowy

924 zł/os. - WCZASY NA RATY -