Ustroń – zaciszny pensjonat u stóp Beskidu Śląskiego/ G61 – Darmowe Noclegi

Ustroń – zaciszny pensjonat u stóp Beskidu Śląskiego/ G61

(0)
 • Góry
 • Obiadokolacja
 • Śniadanie


Opis

Pensjonat położony jest w zacisznym zakątku Ustronia nad rzeką Wisłą u podnóża góry Lipowski Groń. Stąd już tylko kilka chwil na piękne szlaki Beskidu Śląskiego oraz na górującą nad miastem Czantorię.

Pensjonat oferuje przyjemne pokoje urządzone w ciepłych barwach i wyposażone w łazienkę z kabiną prysznicowa, telewizor, radio i telefon. Jest uroczym i przytulnym obiektem o niepowtarzalnej atmosferze.

Posiłki podawane są w jadalni gdzie serwuje się tradycyjną domową kuchnię opartą na wielopokoleniowym doświadczeniu i przepisach przekazywanych podczas wielu lat wspólnej rodzinnej pracy. Są tu serwowane dania kuchni polskiej oraz regionalnej.

Jest to dom rodzinny Piotra Żyły Reprezentanta Polski w Skokach Narciarskich. Pan Piotr w ciągu swojej kariery sportowej korzysta ze wsparcia tutejszej bazy rehabilitacyjnej i żywieniowej.

Dodatkowo obiekt oferuje:
 • saunę
 • stół bilardowy i tenisowy
 • barek
Opinie klientów

W Pensjonacie w Ustroniu Zdrój przebywałam od 04.03.2018r do 11.03.2018r. Pobyt należał do bardzo udanych, warunki pobytu dobre. Właściciele Pensjonatu bardzo sympatyczni, ogólnie atmosfera bardzo miła. Wyżywienie smaczne i w wystarczającej ilości. Polecam ten obiekt.

Z poważaniem Cecylia


Okolica


 • Szlaki turystyczne i górskie atrakcje

  Ustroń to miejscowość uzdrowiskowo – wypoczynkowa położona w Beskidzie Śląskim. Otoczenie sprzyja wędrówkom po górskich ścieżkach i szlakach turystycznych, z których zadowoleni będą zarówno amatorzy spokojnych spacerów, jak i Ci, którzy lubią wyzwania i zdobywanie szczytów. Pobliskie szczyty, Równica i Czantoria, oferują szereg atrakcji – między innymi wyciągi, letnie tory saneczkowe, czy park linowy.

 • "Leśny Park Niespodzianek"

  W samym Ustroniu warto odwiedzić nietuzinkową atrakcję, którą jest "Leśny Park Niespodzianek" z mini zoo, Aleją Bajek, „Muzeum Myślistwa i Łowiectwa”, placem zabaw i innymi atrakcjami dla małych i dużych.

 • Uzdrowisko

  Uzdrowiskowy charakter miejscowości pozwala na korzystanie z basenów solankowych i kąpieli borowinowych, a także innych specjalistycznych zabiegów w Uzdrowiskowym Zakładzie Przyrodoleczniczym i innych obiektach sanatoryjnych.


Sprawdź termin i ZŁÓŻ REZERWACJĘ

turnus 7-dniowy

525 zł/os.

turnus 14-dniowy

1050 zł/os. - WCZASY NA RATY -