Wisełka – lasy i jeziora Wyspy Wolin/ J37 – Darmowe Noclegi

Wisełka – lasy i jeziora Wyspy Wolin/ J37

(0)
 • Jeziora
 • Obiadokolacja
 • Śniadanie


Opis

Wisełka położona w otoczeniu jezior i lasów Wolińskiego Parku Narodowego, posiada unikatowy mikroklimat, którego nie znajdziemy w innych rejonach polskiego wybrzeża. Ogromnym atutem tego miejsca są wyjątkowo ciepłe wody Bałtyku.

Atrakcyjny ośrodek umożliwia wypoczynek osobom lubiącym spokój i bliskość natury. Jasne pokoje wyposażone są w telewizor i łazienkę z kabiną prysznicową, część z nich posiada balkony.

Posiłki podawane są w stylowej restauracji, w której można zasmakować dania tradycyjnej kuchni polskiej.

Prawdziwym relaksem jest odpoczynek w przynależnym do obiektu Rajskim Ogrodzie, a unikatowa droga prowadząca  na morską plażę położoną w odległości 1400 m, daje sposobność dotlenienia całego organizmu czystym powietrzem. Prowadzi bowiem przez sosnowo-świerkowy las Wolińskiego Parku Narodowego gdzie znajdują się  stanowiska z ławeczkami, dzięki czemu można zatopić się w piękno lasu i śpiew ptaków.

Wynikający  z położenia miejscowości Wisełka mikroklimat stwarza doskonałe warunki, aby zregenerować siły witalne, a bliskie sąsiedztwo popularnego kurortu jakim są Międzyzdroje, może dodatkowo urozmaicić pobyt.

Opinie naszych klientów:

Dziękujemy.
Sympatyczny obiekt, przesympatyczni Gospodarze.
Wspaniała kuchnia pod względem smakowym i ilościowym.
Pozdrawiamy M.K. Jelenia Góra

Dodatkowo obiekt oferuje:
 • smażalnię serwującą ryby z Morza Bałtyckiego
 • ogród, który służy jako miejsce wypoczynku, relaksu i odprężenia

Okolica


 • Morze Bałtyckie

  Bliskość morza sprzyja spacerom po plaży, doskonale wpływającym na samopoczucie i dobrostan organizmu, plażowaniu oraz kąpielom morskim.

 • Jeziora

  7 okolicznych jezior - jednym z nich to Jezioro Czajcze - urocze jezioro w Wolińskim Parku Narodowym w kształcie litery C. Na półwyspie wcinającym się w jezioro istniało kiedyś grodzisko Wolinianin. Przy brzegu, w pobliżu grodziska warto zobaczyć głaz Wydrzym. Przy odrobinie szczęścia można zaobserwować wygrzewające się na nim wydry.
  Przystań wraz z kąpieliskiem oraz wypożyczalnią łodzi i wodnego sprzętu rekreacyjnego nad jeziorem w odległości 200 m

 • Nadmorskie lasy sosnowe

  Wisełka jest miejscem idealnym dla osób ceniących spokój i odpoczynek na łonie natury. Z pewnością nie będą się tu nudzić grzybiarze i amatorzy wędkowania. Otoczenie sosnowych lasów Wolińskiego Parku Narodowego sprzyja dotlenieniu organizmu i relaksowi.

 • Punkty widokowe

  Jak wiadomo nie od dzisiaj, z góry wszystko widać lepiej. Morze Bałtyckie również, dlatego podczas urlopu warto znaleźć czas na spacer ku najwyższym wzniesieniom tej części wybrzeża.
  Kawcza Góra i Gosań to najlepsze naturalne punkty widokowe na Wyspie Wolin.

 • Pole golfowe

  Usytuowane jest  na obrzeżach Wolińskiego Parku Narodowego w  odległości 2 km od obiektu. Pole golfowe 18 i 8 - dołkowe doskonale nadaje się  do nauki i doskonalenia gry w golfa. Sąsiedztwo morza, otaczająca zieleń oraz czyste powietrze sprawiają, że jest to doskonałe miejsce dla sportu i wypoczynku.

 • Zagroda Żubrów

  Przetrwanie całego gatunku zawdzięczamy dosłownie kilku osobnikom i dużej dozie szczęścia.

  Losy żubra są przykładem jak można w bardzo krótkim czasie doprowadzić gatunek do krawędzi zagłady i jak wiele trudu trzeba włożyć w jego ratowanie. Uratowanie żubra było niewątpliwym sukcesem, lecz dalsze działania na rzecz ochrony tego reliktowego gatunku są nadal niezbędne.
  Na Wyspie Wolin mamy okazję zobaczyć ten rzadki gatunek zwierząt.

 • Ścieżki rowerowe

  Na terenie  Wolińskiego Parku Narodowego znajdują się  ścieżki rowerowe i spacerowe. Dzięki swojej malowniczości ścieżki cieszą się dużą popularnością.


Sprawdź termin i ZŁÓŻ REZERWACJĘ

turnus 7-dniowy

371 zł/os.

turnus 14-dniowy

742 zł/os.

turnus 7-dniowy (wakacje)

498 zł/os.

turnus 14-dniowy (wakacje)

996 zł/os. - WCZASY NA RATY -