Wrocław – osobliwości stolicy Dolnego Śląska/ H135 – Darmowe Noclegi

Wrocław – osobliwości stolicy Dolnego Śląska/ H135

(0)
 • Miejsca Historyczne
 • Obiadokolacja
 • Śniadanie


Opis

Wrocław to tętniące życiem, nowoczesne miasto, z bardzo długą i niezwykłą historią. Panorama Racławicka, obiekty z Listy Światowego Dziedzictwa UNESCO, rejs statkiem czy kolejką linową, to tylko garstka atrakcji tego niezwykłego miasta.

Wrocław ma sporo magicznych miejsc do odkrycia. Dzięki doskonałej lokalizacji hotelu, Wrocław i jego atrakcje są na wyciągnięcie ręki.

Pobyt w  trzygwiazdkowym  hotelu położonym na wyspie nad Odrą w pobliżu parku i historycznego Ostrowa Tumskiego. W hotelu tradycja współgra z nowoczesnością. Pokoje wyposażone są w telewizję satelitarną, bezprzewodowy internet, radio, telefon, łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym oraz suszarką do włosów.

Wyżywienie podawane jest w rustykalnej restauracji, gdzie serwuje się polskie specjały i pyszne desery. Rodzinna atmosfera i profesjonalna obsługa stanowią bezsprzeczny walor tego zabytkowego obiektu.


Okolica


 • Wrocław

  Wrocław ma sporo magicznych miejsc do odkrycia.  Jest to jedno z największych miast w Polsce, przepływa przez nie 5 rzek - Odra i 4 jej dopływy,  znajduje się tu 118 mostów. Dzięki doskonałej lokalizacji Hotelu Wrocław i jego atrakcje są na wyciągnięcie ręki.

 • Wrocławski Rynek

  Rynek we Wrocławiu ma niemal 3,8 hektara i należy do największych dawnych placów targowych w Polsce. Przyciąga urokiem zabytkowych kamienic, żywiołowością i klimatem wyjątkowego centrum europejskiej metropolii.

 •  Ostrów Tumski

  Najstarsza część Wrocławia, pozostałości pierwszej osady odkryte tu pochodzą z X wieku. Przez wieki podlegała władzy kościelnej, dzisiaj to nastrojowe miejsce, popularne wśród zakochanych, spacerowiczów i turystów.

 • Hala Stulecia we Wrocławiu

  Hala Stulecia to jedno z największych dzieł architektury XX wieku. Oryginalna konstrukcja Maxa Berga znajduje się na prestiżowej Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO.

 •  Panorama Racławicka

  Monumentalne malowidło o długości 114 metrów i wysokości 15 metrów. Przedstawia zwycięską bitwę Polaków nad Rosjanami pod Racławicami w kwietniu 1794 roku. To jedna z najpopularniejszych atrakcji Wrocławia.

 •  Muzeum Narodowe we Wrocławiu

  Sztuka średniowieczna, dzieła epoki renesansu i baroku, sztuka Śląska oraz prace polskich i europejskich artystów współczesnych, a także arcyciekawe prezentacje czasowe - obejrzyj imponującą kolekcję Muzeum Narodowego we Wrocławiu.

 • Ogród Japoński

  To jedno z najpopularniejszych miejsc spacerów i relaksu. Oprócz kilkuset gatunków oryginalnych roślin, drzew, krzewów i kwiatów, w Ogrodzie Japońskim znajdują się stylizowane na orientalne brama i pawilon herbaciany.

 •  Zoo Wrocław

  Wrocławskie Zoo  jest najstarsze w Polsce i posiada najbogatszą kolekcję zwierząt. Żyje tu 14 tysięcy zwierząt, przedstawicieli tysiąca gatunków. Największą atrakcją Zoo jest Afrykarium, oceanarium wyjątkowe w skali światowej.

 •  Rejsy po Odrze

  Rejsy statkami czy jachtami po Odrze to ciekawy sposób na spędzenie czasu i poznanie Wrocławia z innej perspektywy. Na trasie jest wiele atrakcji.

 •  Sky Tower

  Sky Tower to najwyższy budynek mieszkalny w Polsce - ma 212 metrów i 51 kondygnacji. na 49. piętrze wieżowca mieści się punkt widokowy, przy dobrej pogodzie widać nawet szczyt Śnieżki.


Sprawdź termin i ZŁÓŻ REZERWACJĘ

turnus 7-dniowy

910 zł/os.

turnus 14-dniowy

zł/os. - WCZASY NA RATY -