Oferta zagraniczna

Domy i apartamenty wakacyjne w Europie.

Zarezerwuj wakacje marzeń w Biurze Rezerwacji Darma-Tur:

tel. 730 911 533

Chorwacja

Ciepłe dni i wieczory, błękitne niebo i słońce to gwarancja udanego urlopu. Chorwacja zalicza się do najbardziej ulubionych miejsc pobytu wakacyjnego w całym obszarze śródziemnomorskim.
Domy i apartamenty wakacyjne w Chorwacji urządzone są w typowy dla regionu sposób i są w pełni wyposażone.|
Każdy z właścicieli nadał im swój osobisty rys, dzięki czemu wypoczynek w takim domu daje poczucie swobody, a jednocześnie pozwala poznać tutejszą kulturę w najpełniejszy sposób – obcując z nią na co dzień.

Włochy

Włochy – Łagodne wzgórza, słynne jeziora i historyczne miasta. Niewiele jest krajów tak przesiąkniętych tradycją i o tak bogatej historii, sztuce i kulturze jak Włochy. Łącząc to ze śródziemnomorskim klimatem z ciepłymi, słonecznymi latami i łagodnymi zimami otrzymujemy cudowną destynację wakacyjną. We Włoszech znajdziecie wszystko, od górskich jezior do niebiańskich plaż i urokliwych miast. Domy wakacyjne we Włoszech są idealnym zakwaterowaniem na wakacje w prywatnej atmosferze. Wszelkie wycieczki na zwiedzanie Włoch możesz zacząć już od progu domu. Wszystkie domy wakacyjne we Włoszech są w pełni wyposażone i urządzone przez właścicieli, co nadaje im indywidualnego charakteru. Sprawia to, iż pobyt w nich jest szczególnym przeżyciem pozwalającym zaznajomić się lepiej z kulturą gospodarzy.

Czechy

Wakacje w Czechach naprawdę są warte rozważenia – to piękna Praga, Karkonosze i górskie wędrówki, tradycyjne uzdrowiska. Warunki krajobrazowe w Czechach są tak różne, że nie sposób jednoznacznie określić panującego tu klimatu. Ten niewielki kraj ma wiele do zaoferowania na Twoje wakacje i urlop latem i zimą. A domy i apartamenty wakacyjne znajdziesz w tych wszystkich interesujących miejscach. Wszelkie wyprawy po Czechach możesz zacząć już od drzwi domu wakacyjnego. Właściciele domów wakacyjnych dołożyli wszelkich starań, aby pobyt w ich domach był miłym i niezapomnianym doświadczeniem. W naszej ofercie znajdują się domy i apartamenty wakacyjne o różnym standardzie i wyposażeniu.

Słowacja

Słowacja jest różnorodnym krajem, który oferuje odwiedzającym czarującą przyrodę, kąpiel w krystalicznie czystych jeziorach, relaks w uzdrowiskach ze źródłami termalnymi i szczególnie niezliczoną ilość miejsc gdzie historia pozostawiła swoje ślady. Słowacja jest również krajem, gdzie sztuka ludowa jest ciągle żywa i dalej się rozwija. Wakacje w domu lub apartamencie wakacyjnym to gwarancja prywatnej atmosfery i dowolności w organizowaniu czasu wolnego.