Oferta zagraniczna

Domy i apartamenty wakacyjne w Europie.

Zarezerwuj wakacje marzeń w Biurze Rezerwacji Darma-Tur:

Rejs adwentowy z jarmarkami bożonarodzeniowymi
01-05.12.2020

01.12.2020
Wyjazd z Wrocławia 5:00, Jelenia Góra 7:00 przejazd przez Niemcy do Kolonii- zakwaterowanie w hotelu ***, odpoczynek i wieczorne wyjście na Miasto, kolacja we własnym zakresie.

02.12.2020
Śniadanie, wyjazd z hotelu 10-12:00, zwiedzanie Katedry, spacer po Starym Mieście, zakwaterowanie na statku, kolacja, wypłynięcie o 23:00.

03.12.2020
Śniadanie, czas wolny na statku, obiad i ok. 13:00 przypłynięcie do Rudesheim, zejście ze statku zwiedzanie miasta, powrót na kolację i o 23:00 wypłynięcie.

04.12.2020
Śniadanie, ok 12:00 przypłynięcie do Koblencji, obiad, zejście na ląd, zwiedzanie miasta i jarmarku, kolacja, 22:00 wypłynięcie do Kolonii.

05.12.2020
Śniadanie, 8:00 zdanie kabin, godz. 9:00 zejście ze statku i spotkanie z autokarem, powrót do Jeleniej i Wrocławia przyjazd w godzinach wieczornych


Cena od osoby  w zależności od kabiny:

Kabina z oknem nieotwieranym – 2750 PLN

Kabina z oknem panoramicznym otwieranym- 3500 PLN

Kabina balkon francuski  otwierany – 3790 PLN

Cena zawiera:

 • 1 nocleg w hotelu w Kolonii ze śniadaniem

 • 3 noclegi na statku z pełnym wyżywieniem – rejs statkiem MS Rhein Symphonie na trasie Kolonia- Rudesheim-Koblencja-Kolonia

 • zakwaterowanie w kabinie dwuosobowej wybranej kategorii,

 • pełne wyżywienie śniadanie w formie bufetu, obiad i kolacja: posiłki wielodaniowe serwowane do stołu, opcjonalnie: lunch w formie bufetu, ciasto lub przekąska o północy w zależności od programu dnia,

 • uroczystą kolację oraz przyjęcie powitalne i pożegnalne z kapitanem,

 • napoje: kawa, herbata i soki do śniadania, kawa i herbata po obiedzie i kolacji,

 • program rozrywkowy w trakcie rejsu,

 • serwis kabinowy i bagażowy podczas zaokrętowania i wyokrętowania,

 • opłaty portowe.

 • Ubezpieczenie KL, NNW i bagaż  oraz choroby przewlekłe

 • Opiekę przedstawiciela biura na całej trasie

 • Przejazd autokarem na trasie Wrocław-Kolonia-Wrocław

 • Składka TFG

Cena nie zawiera:

 • Wycieczek fakultatywnych zamawianych na statku

 • Uznaniowych napiwków dla załogi

Chorwacja

Ciepłe dni i wieczory, błękitne niebo i słońce to gwarancja udanego urlopu. Chorwacja zalicza się do najbardziej ulubionych miejsc pobytu wakacyjnego w całym obszarze śródziemnomorskim.
Domy i apartamenty wakacyjne w Chorwacji urządzone są w typowy dla regionu sposób i są w pełni wyposażone.|
Każdy z właścicieli nadał im swój osobisty rys, dzięki czemu wypoczynek w takim domu daje poczucie swobody, a jednocześnie pozwala poznać tutejszą kulturę w najpełniejszy sposób – obcując z nią na co dzień.

Włochy

Włochy – Łagodne wzgórza, słynne jeziora i historyczne miasta. Niewiele jest krajów tak przesiąkniętych tradycją i o tak bogatej historii, sztuce i kulturze jak Włochy. Łącząc to ze śródziemnomorskim klimatem z ciepłymi, słonecznymi latami i łagodnymi zimami otrzymujemy cudowną destynację wakacyjną. We Włoszech znajdziecie wszystko, od górskich jezior do niebiańskich plaż i urokliwych miast. Domy wakacyjne we Włoszech są idealnym zakwaterowaniem na wakacje w prywatnej atmosferze. Wszelkie wycieczki na zwiedzanie Włoch możesz zacząć już od progu domu. Wszystkie domy wakacyjne we Włoszech są w pełni wyposażone i urządzone przez właścicieli, co nadaje im indywidualnego charakteru. Sprawia to, iż pobyt w nich jest szczególnym przeżyciem pozwalającym zaznajomić się lepiej z kulturą gospodarzy.

Czechy

Wakacje w Czechach naprawdę są warte rozważenia – to piękna Praga, Karkonosze i górskie wędrówki, tradycyjne uzdrowiska. Warunki krajobrazowe w Czechach są tak różne, że nie sposób jednoznacznie określić panującego tu klimatu. Ten niewielki kraj ma wiele do zaoferowania na Twoje wakacje i urlop latem i zimą. A domy i apartamenty wakacyjne znajdziesz w tych wszystkich interesujących miejscach. Wszelkie wyprawy po Czechach możesz zacząć już od drzwi domu wakacyjnego. Właściciele domów wakacyjnych dołożyli wszelkich starań, aby pobyt w ich domach był miłym i niezapomnianym doświadczeniem. W naszej ofercie znajdują się domy i apartamenty wakacyjne o różnym standardzie i wyposażeniu.

Słowacja

Słowacja jest różnorodnym krajem, który oferuje odwiedzającym czarującą przyrodę, kąpiel w krystalicznie czystych jeziorach, relaks w uzdrowiskach ze źródłami termalnymi i szczególnie niezliczoną ilość miejsc gdzie historia pozostawiła swoje ślady. Słowacja jest również krajem, gdzie sztuka ludowa jest ciągle żywa i dalej się rozwija. Wakacje w domu lub apartamencie wakacyjnym to gwarancja prywatnej atmosfery i dowolności w organizowaniu czasu wolnego.