Włochy- wycieczka objazdowa

 

5 NAJPIĘKNIEJSZYCH REGIONÓW ITALII W 15 DNI

Sprawdź ofertę

Będziesz miał okazję podziwiać i zdobywać ośnieżone szczyty Trydentu, skosztować wina i słynnej kuchni w malowniczej Toskanii, zanurzyć ciało w leczniczych wodach uzdrowiska Fiuggi w Lacjum, wygrzać się w słońcu nad błękitną tonią Adriatyku nad Wybrzeżem Abruzji …

Hotel Antico Monastero****

 

UROCZY WYPOCZYNEK W STYLOWYM HOTELU NAD JEZIOREM GARDA

Sprawdź ofertę

Przeżyj niezapomniany urlop w malowniczmym, włoskim miasteczku Toscolano Maderno. Czekają na ciebie cudowne widoki Jeziora Garda połącznego ze szczytami gór w jego tle. To wszystko w 4-gwiazdkowym hotelu w typowym włoskim klimacie. Pyszna włoska kuchnia, basen, korty tenisowe czy prywatna plaża to tylko niektóre z atrakcji, które oferuje hotel.

Jezioro Garda, Adriatyk, Chorwacja

 

4  WYJĄTKOWE REGIONY, 2 UROCZE PAŃSTWA W 10 DNI

Sprawdź ofertę

Włochy czy Chorwacja? A może jedno i drugie?

Poznaj urokliwą kulturę i poczuj niesamowitą atmosferę w czasie swojej wymarzanej podróży. Zwiedzisz  piękne miejsca, rozkoszując się malowniczymi krajobrazami oraz śródziemnomorskimi samkami, potraw z kuchni regionalnych.

Hotel American****

 

WŁOSKI HOTEL CZTEROGWIAZDKOWY PRZY PLAŻY

Sprawdź ofertę

Miejscowość Lignano Sabbiadoro to najbardziej popularny kurort wypoczynkowy na północy Włoch. Miejscowość o frywolnej nazwie, która w wolnym tłumaczeniu brzmi „Złote Piaski”, oferuje cały wachlarz atrakcji dla spragnionych zabawy i słońca turystów.