KARKONOSZE

Gdy ktoś nas pyta, jaki region w Polsce polecimy na wakacje, bez wahania odpowiadamy – Karkonosze. To kraina sentymentalna i piękna, ale również nasze miejsce zamieszkania.  Karkonosze  przyciągają swoimi  walorami krajobrazów, umożliwiając delektowanie się niezapomnianymi widokami. Zamieszkaj w uroczym Karpaczu  u stóp Śnieżki najwyższego szczytu Karkonoszy, która jak magnes przyciąga rzesze turystów

Zobacz ofertę cena od 724 zł/os.

NAJSTARSZE UZDROWISKO I UROCZE MIASTECZKA Z DŁUGĄ HISTORIĄ

Jeżeli szukacie małego, kameralnego, a jednocześnie pięknego miejsca, to Cieplice są właśnie dla Was. Uroczy Plac Piastowski wraz z przyległymi zabytkami oraz parkiem zdrojowym pozwolą przenieść się do krainy piękna i spokoju.
Stąd jest blisko do wszystkich atrakcji Kotliny Jeleniogórskiej, gdzie czekają na Was urocze miasteczka. Lwówek Śląski położony w Dolinie Bobru,  czy Wolimierz uznany za najpiękniejszą miejscowość na Dolnym Śląsku. Jest jeszcze Zamek Śląskich Legend, gdzie każdy poczuje się jak w bajce.
Atrakcji jest tak wiele, że warto tu wracać. Aby zacząć zwiedzanie proponujemy zakwaterowanie tuż przy bramie Parku Zdrojowego.

Zobacz ofertę cena od 698 zł/os.

DOLINA PAŁACÓW I OGRODÓW

Dolina Pałaców i Ogrodów to przepiękny obszar Kotliny Jeleniogórskiej.  To kraina, gdzie można podziwiać wspaniałe krajobrazy, a także odkrywać zabytki. Samych zamków, pałaców oraz dworów jest tu około trzydziestu, wzniesione zostały przez najwybitniejszych architektów epoki. Dlatego też obszar ten porównywano  do zamków i pałaców nad Doliną Loary we Francji.
Swoje rezydencje zakładały tu najświetniejsze rody europejskie. Oprócz arystokracji przybywali tu artyści, filozofowie oraz miłośnicy przyrody (np. Fryderyk Chopin, Johan Wolfgang von Goethe, John Quincy Adams).
Aby zauroczyć się Doliną Pałaców i Ogrodów najlepiej rozpocząć od zakwaterowania w jednym z Pałacowych hoteli, należącym do tego typu obiektów. Pałac wprowadzi nas w atmosferę dawnych rezydencji, a miła obsługa hotelu pomoże zaplanować zwiedzanie niezwykłych miejsc.

Zobacz ofertę cena od 815 zł/os.